UAZ Patriot 2018

Birkaç yıldır, Ulyanovsk Otomobil Fabrikası, çeşitli otomobil kategorilerine yönelik çok büyük bir üretim ölçeğini başardı. Savaş sonrası yıllarda bile, Amerikan Jeep Willys, SSCB'nin müttefiklerinden aldığı - Amerika Birleşik Devletleri bir kira sözleşmesi kapsamında - mükemmel performans aldı. Öyleyse, Amerikan askeri off-road aracının, ekipmanının ve fiyatlarının yüksek manevra kabiliyeti ve yüksek manevra kabiliyeti, zaten ellili yıllarda, Sovyet mühendislerinin UAZ askeri yön modelini geliştirdiği gerçeğini büyük ölçüde etkilemişti.


İÇERİK

Patriot hakkında bazı detaylar

Tanınmış UAZ büyük ölçüde Silahlı Kuvvetlerin teknik seviyesini yükseltmiştir. Aynı zamanda Sovyet askeri, paramiliter ve sivil otomobillerin daha sonra değiştirilmesini sağlayacak bir platform haline geldi. Günümüzde, otomobil devi UAZ, model aralığını büyük ölçüde güncellemeye hazırlandı. Yeni vücutta Patriot 2018'in modelleri ve geleceğe yeni bir adım atmak zorunda kalacak yeni teknolojiler var. Resmi web sitelerinde sunulan bilgilere göre, gelecek vaat eden bir SUV hattının geliştirilmesinde kullanılmasına olanak verecek olan yenilikçi gelişmeleri test etmek için bir seri test platformu haline gelmiştir.

 • Patriot'un modern versiyonu haklı olarak arabada kullanılan teknolojik uygulamaların sayısının bir kaydı olarak adlandırılabilir.
 • Planlanan piyasaya çıkış tarihi çok yakındır, ancak şimdiden SUV mühendisleri ve geliştiricileri ekibinin, dünyayı konfor ve güvenlik standardı seviyesine getirdiğine inanmaktadır.
 • 2018 konseptinin geliştirilmesinde umut verici bir yön, üreticinin emellerinin doğru bir teyidi.

UAZ Patriot 2018

Gerçek şık ve gelişmiş tasarım

Endişe konusundaki yenilik UAZ, şampiyona için lüks, agresif ve odaklanmış bir iddiadır. Araba pazarı yeterince büyük, ancak her zaman olduğu gibi, SUV kategorisi Rusya Federasyonu'nda talebin zirvesinde. Bu, Rus yollarında yer alan arazi, iklim, sıcaklık ve diğer nüansların özelliklerinden kaynaklanıyor. Tüketicinin yeni UAZ Patriot 2018'in yüzüne girmesi, çünkü Rusya'daki satışların başlaması Ağustos ayının ilk günlerinde gerçekleşecek. yeni başlayan yılın

 • Kaput tasarımı güncellendi.
 • Ön cam düz bir eğim açısı elde etti.
 • Dünya standartlarında optikler.
 • Özgünlük ve güzellik, ön tamponun şişkin hantal elemanlarını karakterize eder.
 • Lüks, moda ve yepyeni LED LED farlar UAZ blokları olarak adlandırılabilir.

Yerli ve yabancı uzmanların çok sayıda yorumu, kalite, dışavurum, erkeklik ve çatı ve yan yüzeylerin ana hatlarının doğal yırtıcı saldırganlığını doğrulamaktadır. Yan görünüm kabiliyetleri neredeyse toplam camlama nedeniyle birkaç siparişle artmış, alçak raflardaki büyük yan aynalar harika görünüyor. Ağlardaki mevcut fotoğraflarda, kapıların yeni tasarımı, kolayca katlanan ayak tahtasının yanı sıra mükemmel şekilde görülebilir. Direklerin yeni formatı sayesinde, araç viraj alırken ve sert bir manevra yaparken salınımın genliğini azaltan iyi bir destek elde etti.

UAZ Patriot 2018 model yılı. Özellikler, fiyat, fotoğraf, test sürüşü

Boyutlar ve kabin hakkında birkaç kelime

İç tasarım, lüks yönünde değil, kabinde olanların sessizliği, konforu ve güvenliği yönünde bir değişim geçirdi. 2018 Patriotunun daha da sağlam, kendini beğenmiş ve etkileyici hale getirmesine olanak tanıyan bir takım vurgular elde etti. Dış boyutlardaki yeni, öncülünden biraz farklı.

isim Birim rev. indeks
Toplam uzunluk santimetre. 475, 00
Vücut genişliği santimetre. 190, 00
Araba yüksekliği santimetre. 191, 00
Yerden yükseklik santimetre. 21, 00


Uzmanlar ayrıca kabinin teknik özelliklerini içeriden de belirttiler. Burada aşağıdakileri görebilirsiniz:

 1. Son derece bilgilendirici pano.
 2. Çok fonksiyonlu direksiyon simidi, test sürüşü tarafından gösterildiği gibi yeşil ışıklı yerleşik PC monitörüdür.
 3. Sandalyeler, konforlu kolçaklar ve koltuk başlıkları mükemmel bir şekilde takdir edilmektedir.
 4. Bagajın kapasitesi 700, 00 l'dir.

Başlık altında teknik

UAZ Patriot 2018 model yılı. Özellikler, fiyat, fotoğraf, test sürüşü

Halojen optiklere ek olarak, doğal cam, ısıtma, elektrikli yan aynalar; tüm kapılar, immobilizer için elektrikli camlar, motorlar hakkında en son haberlerden memnun. İki versiyonda sunulmuştur.

 • Benzin kapasitesi 128 litre. dan. tüketim 11, 40 l. azami hız - 150 km / s.
 • Dizel güncellenmiş versiyon 113, 50 litre kapasitelidir. dan. , 135, 0 km / s hıza, yakıt tüketimi 9, 40 l.

Related news

UAZ Patriot 2018 image, picture
UAZ Patriot 2018 77


UAZ Patriot 2018 15


UAZ Patriot 2018 95


UAZ Patriot 2018 48


UAZ Patriot 2018 45


UAZ Patriot 2018 59