Blogumuz, basit ve karmaşık deneyimler, duygular psikolojisi hakkında, sanojenik düşünce hakkında ...
Başparmak
  • Küresel değerlendirme ortalaması: 5 üzerinden 5,0
 

Tembel seks

MHepimiz erkeklerin sadece bir şey istediği fikrine alışıyoruz - seks. Kelimenin tam anlamıyla uyurlar ve eteğin altında birisine nasıl çıkacaklarını görürler. Görünüşe göre sadece cinsel manyaklar etrafımızda dönüyor. Testosteronun güçlü bir şey olduğunu ve ilk başta olduğu gibi kafaya çarptığını iddia edemeyiz. Ancak insanlığın güçlü yarısının temsilcilerinin çoğu, tamamen normal insanlardır. Kalpten bir kadın kalbi ile konuşmak isteyebilirler ve klişe etek altından sürünmenizi sağlar. Tırmanmayın - erkek değil. İlk etiket sizsiniz ve asınız.

Zavallı erkekler, toplum tarafından yaratılan klişelere uymak zorundadır. Ya yemek pişirmeyi ve çapraz dikiş yapmayı seviyorsa. Ama, şşşt, kimse bunun hakkında konuşamaz! Bu tamamen kadın bir meslek. Onun pazılarını sallamaya, futbol takımına tezahürat etmesine ve yumruğunu masaya vurması gerekiyordu. Erkekler sürekli stres altında. Sonuçta, her zaman bir şey yapmak zorundalar: aile sağlamak, komşu büyükanne ile başa çıkmak için, sizinle seks yapmak için. Tanım böyle - evlilik borcu. Ve borç - vermek istediğin şey bu, ama istemiyorsun. Öyle ki, erkekler bütün bunları yapmakta isteksiz davranıyorlar. Dahil olmak, seks yapmak. Evet evet. Ve testosteron ile fizyoloji burada yardımcı değildir. Ergenlik döneminde olabilir ve olgun yaşta, başka bir şey tamamen önemlidir.

Tembelliği neden, erkekler için seks için böyle önemli bir süreçte ortaya çıkar. Genel olarak tembellik nedir? Bunun için ne zaman ortaya çıktığını anlamanız gerekir. Bir şeyler yapmak için çok tembelken kendinize sorun. Hayır, işte zor bir günün ardından değil - bu tembellik sadece yorgunluğunuzun bir tezahürüdür. Bu arada, erkekler de yorulabilirler. Ve gece saat 2'de sevişmeye ihtiyacınız varsa ve onu 6'da yakalayınca, duyguların hızlı ifadesine güvenmeyin.

Başka bir tembellikten bahsediyoruz, bunun hakkında, hem zamana hem de güce sahip olduğunuzda, ama bir şey yapmadınız mı? Bu hangi durumda oldu? Doğru, bir tür eylem yapman gerektiğinde. Yapmalısın ama istemedin. Niye ya? Cevap açık - çünkü bu eylemi zorlama altında gerçekleştirmek zorundaydınız. Senin arzularına karşı çıktı.

Bunlar. Bir şey yapmaya zorlandığımızda, bu zorlamadan kaynaklanan olumsuz duygulara dayanan bir savunma mekanizması devreye girer. Tembellik var. Örneğin, hakarete dayanıyor - beni yaratıyorlar, ama ben bunu yapmayacağım. Ya da bunu yapmamak için beni suçlamaya maruz kaldıklarında suçlu hissedersiniz. Kimse borçlu ve suçlu olmak istemiyor. Bir kişiyi bir av yapmak için tüm avdan vazgeçirmek istiyorsanız, o zaman bu en kesin yoldur. Belki de, işte, eserlerinizin hiçbir şekilde işaretlenmediğini fark ettiniz - bir şey yapmak için çok tembelleşiyorsunuz. Girişimi almak için çok tembel. Bu aynı duygular cinsel istekleri yönetir. "Yapmalısın" ifadesi, en aç olan erkeği bile cinsel olarak korkutabilir. Çünkü seks, buna gerek yok ama istediği bir alan. Bunlar. doğal bir arzusu vardır. Ve doğal olarak ortaya çıkan, onu açan bu arzu.

Dahası, onun da hakları dikkate alınmalıdır. Çünkü senin yanında olursanız, cinsel bir evlilik borcu olarak algılanırsa, eşiniz inisiyatifi almamanız gerektiğinden emin olacaktır. Burada, bazı yanlış erkeklerden, bir seksologa gitmesi gereken cinsel engelli erkeklerden söz ediyoruz. Ancak, bir çok erkek ve eşleri, bir seksologdan öğrendiklerini, fizyolojik bir bakış açısıyla, mükemmel bir düzen içinde olduklarını, psikologlara gitmeye zorlandıklarını. Çünkü sorun kafasında.

Bu tür çiftlerin yardım için bize döndüğü zaman, şahsen, kocanın cinsel ilgisini karısına çevirmek için çok tembel olduğu gerçeğine şahsen tanık olduk. Nedeni her zaman aynıydı - çok fazla görev duygusu ve çok az olumlu duygular. Bu nedenle, lütfen erkeklerinizi daha çok hak ediyorlar.

© Alexandra Ivanova. Psikolog.

Related news

News not found Tembel seks image, picture
Tembel seks 1


Tembel seks 29


Tembel seks 63


Tembel seks 63


Tembel seks 53