Oleg Gadetsky. Yazar. Psikolog eğitmeni. Rusya, Avrupa, Asya ve ABD'de eğitimler düzenler.
Başparmak
  • Küresel değerlendirme ortalaması: 5 üzerinden 5,0
 

Kendinizi nasıl seveceksiniz

Kendini sevmek için, önce kim olduğumu anlamalısın.Çünkü kendinizi ve başka birini sevmeniz gerekmiyor. Bazen insanlar “ben” in bir tür sosyal rolümün, ya da duyumsal zevklerimin olduğunu düşünüyorlar. Bu bir insanın bir parçası, ama bütün insan değil. Bu nedenle, onu sevmek için, başka birini değil, kim olduğumu anlamalısınız.Kişilik amaçlarla kendini gösterir.

Yani, bedenin kendisi kadın ya da erkek - bu bir insan değildir.Kişilik etkinlik ruhu.Yani bu benim dünyamdaki yolum, hedefim. Aşk ihtiyacım var. İşinizi bu dünyada sevin - bu kendiniz için bir sevgidir. Yani, eğer kanepede yatarsam ve kendimi seviyorsam, kendime aşkı söyleyebilir miyim? Denebilirsin ama iğrenme çok çabuk gelir. Yani, bir kişi kanepede yatan bir vücut değildir.

Kişilik zevk değildir. Kişilik bir hedeftir.

Ve şimdi bir kadının amacının ne olduğunu anlamanız gerekiyor. Eşin doğası, annenin doğası.Anne sevgisiz bir yürek, sevgi dolu, başkalarının iyiliği için hizmet etmeye istekli - bu ana doğa. Bir karısı bir erkeğe güç veren biridir.Bir erkeğe güç veren bir kadındır. Bir kadın bu insana ilham verir. Den mi? Ona inanarak.

Yani, bir kadın bir erkeğin güçlü niteliklerini gördüğü ve inancına sahip olduğu zaman, bir adam sırtının arkasındaki kanatları yayar. Ve eğer bir kadının desteğini hissederse, bu dünyada çok güzel şeyler yapabilir. Bir kadın dünyaya böyle hizmet eder. Mesleğinizi ve amacınızı sevmeniz gerekir. Yani mutluluk geliyor.

Bir kadının doğası bir ilişkidir.Ve modern aile, modern dünyada anlaşıldığı gibi, bir ilişki vermez. Çünkü bu dünyadaki modern aile bir erkek, bir kadın ve bir, iki ya da üçtür - bunlar en iyi çocuklardır. Bir kadın daha çok ilişki ister.

Bir kadının doğası iletişim kurmak, ilişkilere girmek, dolayısıyla bir kadının bir topluma ihtiyacı vardır.

Kadınlar para kazanmak için işe gitmiyor. Onlara göre görünebilir, ama çoğunlukla ilişkiler, iletişim istiyorlar. Evde yalnız oturamazlar. Bu anlamda, kadınların birbirleriyle işbirliği içinde olmaları - çocukları bir araya getirmek, hayırsever, sosyal, eğitim programlarında aktif bir rol almak - bu bir kadının doğal doğasıdır. kendini bir kişi olarak gerçekleştirir. Herhangi bir nedenle saklanan yetenek ve yetenekleri geliştirmeye başlarsanız, sadece kendiniz için değil, çevrenizdeki dünyayı daha iyi bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Bir kadın, ailede ve sonra toplumda bir ilişkidir.Tanrı'nın bana verdiği rolümü kabul ettiğimde mutluluk gelir.

Toplumda özverili faaliyet.

İş herhangi bir şey olabilir, ancak kadının toplumda bir ilişki, aile, ilgisizlik faaliyeti olması önemlidir. Burada bir kadın mutluluk bulacak. İş, eğer gerçekleştirmek istediğiniz yetenekler varsa, bu normaldir. Ama yine - çıkarları uğruna değil, faydaları elde etmek için değil, başkalarına hizmet etmek için, dünya için iyi bir şey yapmak amacıyla. Bu, insanın doğası ve özellikle kadınların doğası.

Para evrene verir. Bir insan dünyanın iyiliği için hareket ettiğinde - tüm dünya onu korur.Ve refah gelecek - her şey gelecek. Bu evrenin yasasıdır.

Kişiliğin doğası bencil aşktır.

Yani, kendini sevmeden önce, önce kim olduğumu bilmelisin. Bilgi lazım. Bir genç ya da insan kendini nasıl tanır? İnsanlar felsefe üzerine kitaplar okurlar, akıl hocalarını ararlar, dinlerler, öğrenirler ve bu eğitim sürecinde kendilerini daha derinden tanımaya başlarlar. İşte süreç. Bilgiye ihtiyaç duyulur, mentorlara ihtiyaç vardır, gerçekleştirilmiş kişilikler örneği.

Kendini tanımak için, bir başkasına özverili olarak hizmet etmelidir, çünkü kişiliğin doğası özsüz bir aşktır. Açıklamak zorunda. Ve gösterdiğim zaman, biliyorum. Örneğin, bir kadının maternal doğasını nasıl bildiği.

Fakat bir kadın bir çocuğa bakmaya başladığında, doğasını doğal olarak algılar.Bu nedenle, kendini teorik olarak bilmek imkansızdır; biri başkalarına misyon, sorumluluk ve özverili hizmet alanına girmelidir.Bu kişiliğin tüm doğasını ortaya çıkaracaktır.

Kişilik, bencil olmayan bir aşktır.Bu hayat boyu bir yol.

Related news

Kendinizi nasıl seveceksiniz image, picture, imagery


Kendinizi nasıl seveceksiniz 26


Kendinizi nasıl seveceksiniz 27


Kendinizi nasıl seveceksiniz 70


Kendinizi nasıl seveceksiniz 35


Kendinizi nasıl seveceksiniz 91


Kendinizi nasıl seveceksiniz 99


Kendinizi nasıl seveceksiniz 9


Kendinizi nasıl seveceksiniz 20